Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NU SE PERCEP COMISIOANE! Fabrica de mobila din Bucuresti angajeaza URGENT muncitori calificati sau necalificati in domeniul productiei de mobila. RESPONSABILITATI: - Productie si asamblare mobilier; - Transport si montaj la domiciliul clientului; - Asigurarea unui montaj corect din punct de vedere estetic si calitativ; - Efectuarea masuratorilor atunci cand este cazul; - Executarea finisajelor, slefuirea mobilei, chituire; - Manipularea instrumentelor.

Cerinte

- Cunostinte de utilizare a instrumentelor de lucru; - Experienta in productia de mobila; - Executia finisajelor, slefuire, chituire, asamblare, montaj, manipularea instrumentelor de lucru; - Dorinta de munca; - Seriozitate. BENEFICII OFERITE: Se discuta la interviu. * Pentru mai multe detalii si informatii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja