Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TAMPLARI in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta 2 tamplari, ce vor executa urmatoarele lucrari: -pregatirea suprafetelor de lucru si a materialelor; -montarea placilor de sticla la balcoane si balustrade exterioare; -prinderea sticlei cu cleme pe suport din otel. Beneficii: -salarizarea bruta de 1650 euro/luna; -cazare si transport asigurat; -posibilitatea de a lucra pentru o companie din Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de tamplarie aluminiu si montaj placi de sticla pe structura de otel; -experienta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu; -cunostintele de utilizare a nacelei reprezinta un avantaj; -permis de conducere categoria B; -disponibilitatea de a pleca cu masina personala este o cerinta obligatorie.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja