Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TAMPLARI ALUMINIU SI PVC in Franta. Recrutam pentru clientul nostru o echipa de 4 MONTATORI TAMPLARIE DE ALUMINIU SI PVC in Franta. Responsabilitatile postului: -montarea usilor, ferestrelor, peretilor cortina din aluminiu si pvc cu silicon de imbinare, indicator cu laser si ventuze de prindere; -citirea planurilor tehnice si aplicarea acestora; -efectuarea lucrarilor pe fatade din sticla. Beneficii: -salarizare: 1600 euro/luna brut; -cazarea este asigurata; -transportul Romania-Franta, Franta-Romania este asigurat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba de franceza de nivel mediu-avansat; -experienta relevanta in domeniu in tara si in strainatate; -persoana serioasa, muncitoare si responsabila; -capacitate de lucru in echipa.

4 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja