Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

JOB4LIFE recruteaza pentru partenerul sau din Anglia exclusiv vorbitori de limba germana pentru pozitiile de TAMPLARI din zona Shrewsbury - intre Birmingham si Liverpool. Oferta salariala: Oferta lunara incepe de la 1600 - 1800 lire NET Ore lucrate: 160h/luna Beneficii: Contract de angajare semnat pe o perioada indelungata/nederminata Asigurare Medicala asigurata de catre angajator FARA TAXE SAU COMISIOANE!!!

Cerinte

Cerinte: Experienta pe o pozitie similara 2+ani Cunostinte de limba engleza- nivel conversational (A2-B1) Seriozitate la locul de munca Experiență de tamplarie necesare pentru fabricarea și asambla ferestre de lemn , usi si dulapuri de cea mai înaltă calitate. Experienta in domeniu sau absolvent de scoala de calificare pe aceasta meserie · Experiență în prelucrarea lemnului și utilizarea de scule de mână moderne Experiență în desene de citire, template-uri și instrucțiuni scrise Produsele sunt la comandă și gama de ferestre glisante ghilotină, ferestre batante, usi, ecrane și muluri arhitecturale Abilitatea de a lucra cu termene strânse Abilitatea de a folosi de rezolvare a problemelor și abilități de gândire critică PSa poata lucra în mod independent sau ca parte a unei echipe

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai