Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce cautam? Tamplari/dulgheri cu experienta profesionala de minim 3 ani in domeniu pentru diverse proiecte in Danemarca. Cine suntem? Suntem Xterna A/S, o agentie de recrutare a personalului atat temporar cat si full time, cu capital integral 100% danez. Oferim fortă de muncă calificată pentru construcții, industrie, productie, energie, si administratie pentru clienti din Scandinavia.

Cerinte

Ce trebuie sa ai? • Diploma/certificat de calificare in meseria de tamplar/dulgher • Cunostinte dovedite de limba engleza la nivel conversational • Abilitati demonstrate in:  Asamblarea de constructii modulare din lemn  Montajul usilor, ferestrelor si elementelor de interior  Executarea de structuri din lemn conform planului pentru case/vile • Abilitate de a lucra independent si de a comunica eficient la locul de munca (comunicarea se face exclusiv in limba engleza) • Disponibilitate de a lucra overtime si in wekenduri in functie de cerintele proiectului • Disponibilitate de a calatori in Danemarca in cel mai scurt timp (max. 10 zile) • Cazier judiciar fara antecedente penale Ce oferim? • Contracte de munca temporare si full time • Salariu atractiv de minim 1500 Euro NET, dupa plata taxelor si a cheltuielilor de cazare • Concediu de odihna de 35 zile/an • Posibilitatea de a efectua ore suplimentare in timpul saptamanii si in weekend • Asigurarare medicala si asigurare impotriva accidentelor • Dreptul la pensie • Dreptul la alocatie pentru copil (118 -195 Euro/lunar, in functie de varsta copilului) • Asistenta permanenta din partea angajatorului Cum aplici? Aplica prin intermediul acestui site.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja