Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TAMPLARI LEMN in Franta. Recrutam pentru clientul nostru, o renumita firma din Franta, 3 tamplari lemn ce vor lucra pe partea de montaj. Responsablitatile sunt urmatoarele: -pregatirea suprafetelor de lucru; -pregatirea tamplariei ce urmeaza a fi montata; -montajul tamplariei din lemn; -asigurarea curateniei la locul de munca. Beneficii: -salarizarea bruta este de 1600 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta pe montaj tamplarie din lemn atat in tara cat si in strainatate; -calificare in domeniu; -cunostinte de citire planuri tehnice; -permis de conducere; -limba franceza la nivel mediu este cerinta obligatorie.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja