Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam 4 tamplari cu experienta in confectionarea de mobila, usi, ferestre, scari din lemn, sarpante si parchet. Responsabilitatile sunt: - fabricarea tamplariilor din lemn, aluminiu si pvc la nivel calitativ superior; - cunoasterea si executarea lucrarilor dupa planuri tehnice sau schite; - executarea lucrarilor aferente de fabricare, asamblare si montaj a usilor, ferestrelor, sarpantelor; - realizarea elementelor pe masini numerice Technomat Masterwood, Project 415L Masterwood, Masterwood 4 Win ferestre speciale. Beneficii: - remuneratie de 1500 euro brut/luna; - cazare si transport asigurat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunoasterea esentelor de lemn si tipurilor de materiale pe baza de lemn: stratificat, melaminat, mediu cat si materiale pvc, al si sticla; - experienta in domeniu de minim 8 ani; - lucrul pe masinile numerice: Technomat Masterwood, Project 415L Masterwood, Masterwood 4 Win ferestre speciale; - permis de conducere categoria B; - cunoasterea limbii franceze la nivel avansat; - detinerea calificarii de tamplar.

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja