Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

JOB4LIFE recruteaza personal calificat pentru a lucra ca si tamplar in Olanda. Data de start: asap Oferta de munca: Contract de munca semnat si declarat in Olanda; 370 eur net in primele 3 saptamani de munca; 380 eur net dupa aceste trei saptamani; Zile de concediu platit Cazarea oferita si platita de angajator; Asigurare medicala platita de angajator. Responsabilitati: Realizarea de acoperisuri prefabricate, tablii de pat, seminee/hornuri; Cunoasterea si interpretarea desenelor tehnice; Predarea la timp a lucrarilor. Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic sau pe mail. NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

Cerinte

Cerinte: Experienta profesionala in domeniu 3 ani+; Cunoasterea limbii engleza la nivel conversational; Indemanare in utilizarea uneltelor specifice de munca; Persoana punctuala si care sa poata lucra in echipa; Seriozitate.

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai