Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniile: constructii, industrie, turism, medical, agricol si alimentar recruteaza pentru unul din colaboratorii sai din Franta, TAMPLARI, aluminiu si pvc Se ofera:  2 posturi disponibile;  contract de munca pe durata determinata, cu angajare in Franta, pe o durata de 3 luni;  program de lucru: de luni pana joi 8 – 17, vineri 8- 16, pauza de masa 12- 13; 39 h/saptamana;  salariu/luna net 1 367.00 €;  echipament de lucru asigurat;  cazarea asigurata;  transportul local asigurat;

Cerinte

 confectionare si montaj tamplarie din aluminiu si pvc;  minim 5 ani experienta in atelier si pe santier;  permis de conducere categoria B;  cunostinte de limba franceza la nivel mediu- avansat;  seriozitate si vigilenta;

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja