Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Targ joburi Brasov - 28-29 IUNIE 2014 - Agenti Vanzari cosmetice Mall-uri ANGLIA/GERMANIA - 6.250 LIRE STERLINE CASTIG MINIM GARANTAT IN PRIMELE 6 LUNI DE MUNCA – - FARA COMISION DE MEDIERE - Interviuri cu angajatorii uneia dintre cele mai de succes companii de vanzari de pe piata britanica in vederea selectarii a minim 30 de persoane (inclusiv cupluri) pentru postul de AGENT VANZARI in cadrul celor mai de prestigiu SHOPPING CENTRES din Anglia si Germania. - Interviu fata in fata cu compania de vanzari; - Sprijin in gasirea unei cazari ieftine - Preluare de la aeroport; - Training platit; - Petreceri si concursuri lansate in cadrul firmei; - Diverse bonusuri de stimulare cum ar fi: agentii care vand in ziua x in valoare de y lire primesc o saptamana de chirie gratuita; - NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE - Plecare urgenta. SALARIZARE: Agentul beneficiaza de un castig minim garantat si comision din vanzari, daca acest comision depaseste suma lunara garantata. - Obtinerea unei oferte speciale din partea companiei din Anglia: in UK - 6250 lire sterline / CASTIG MINIM GARANTAT CUMULAT IN PRIMELE 6 LUNI DE MUNCA - 1 Iulie 2014 - 31 Decembrie 2014. Este singura companie din domeniu care garanteaza agentilor de vanzari un castig minim garantat in primele 6 luni, in timp ce majoritatea altor companii de vanzari din ANGLIA acorda doar comision din castig si niciun castig minim garantat.

Cerinte

Cerinte: - fete/baieti/cupluri TINERI; - nu se cere experienta; - nu se cere calificare; - se cer cunostinte bune de limba engleza (abilitate de comunicare); - personalitate prietenoasa si devotament in munca; - dorinta de castig foarte mare, incredere in fortele proprii, dorinta de a-si insusi tehnicile de vanzare propuse de companie.

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja