Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In 28 Februarie Studline Galati organizeaza un TARG DE JOBURI 4-5* GRECIA la Brasov, cu participarea directa a angajatorilor. Termenul limita de inscriere este data de 27 februarie 2015. Sunt scoase la concurs 150 de locuri de munca: - Personal curatenie: Cameriste, Spalatori rufe - Personal servire: Ospatari/Ospatarite, Barmani, Asistent ospatar/barman - Personal bucatarie: Spalatori vase, Asistent bucatar/bucatar - Personal receptie: Receptioneri de zi, Receptioneri de noapte, Majordomi/Comisionari - Personal intretinere: Electricieni, Instalatori, Gradinari, Sofer

Cerinte

Cerinte: - limba engleza conversational - pozitii atat pentru candidatii cu experienta in domeniul restaurante/hotel, cat si pentru cei fara experienta Avantaje: - pachet salarial motivant (salariu de baza min. 450 Euro net/luna; se lucreaza in locatii care atrag turisti, iar bacsisurile sunt generoase, orele suplimentare platite, deci se poate ajunge la peste 700-800 Euro Net) - cazare si 3 mese/zi gratuit - ore suplimentare platite - plecari rapide si sigure - cuplurile sunt binevenite - asigurari sociale platite - contract legal de munca de pana la 8 luni

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

100 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja