Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia STUDLINE organizeaza a 3 - a editie a celui mai mare si cel mai asteptat Targ de Joburi din Romania, pentru ocuparea pozitiilor de lucratori in depozite ANGLIA, in data de 04 - 05 Octombrie 2014. La acest Targ va participa unul dintre cei mai mari si cunoscuti angajatori din Marea Britanie in vederea selectarii a peste 200 de persoane (inclusiv cupluri / prieteni). Cerinte: - limba engleza nivel cel putin conversational - atitudine buna si dorinta de munca - dexteritate buna in manipularea obiectelor - seriozitate - cu si fara experienta.

Cerinte

Avantaje: - contract legal de munca, pe perioada nedeterminata. - plecari rapide si sigure; - salarii foarte bune, orele suplimentare platite, ture de noapte bine platite putand ajunge usor pana la 1500 Lire Sterline; - training oferit si posibilitati de cariera in cadrul aceluiasi department sau alte departamente din companie; - Sprijin in redactarea CV-ului: consultantii nostri se asigura in prealabil ca CV-ul participantilor este structurat corect, pune in evidenta calitatile candidatilor si este actualizat la zi. - INTERVIU DIRECT cu compania angajatoare din strainatate si sa adreseze intrebari referitoare la post, atributii, precum si orice alte detalii. - FARA COMISION DE MEDIERE IMPORTANT: Candidatii selectati de angajator in cadrul Targului de Joburi vor obtine contractele de angajare si nu trebuie sa plateasca nici un fel de comision de mediere. Aplicati la aceasta oferta, iar unul dintre consultantii nostri o sa va contacteze pentru a va inscrie pe listele de participare la targ.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja