Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Moldova

Descrierea jobului - Moldova

Oferim oportunitatea dezvoltării unei cariere în domeniul financiar, în cadrul unui proiect interesant, cu deschidere internațională. Posibilitatea de a utiliza și fructifica cunoștințele de limba franceză, calitățile de team leader și abilitățile organizatorice deținute. Misiunea ta cuprinde : Gestionarea unui portofoliu de societăti, împreună cu echipa; Coordonarea și animarea echipei; Asigurarea calității prin supervizarea activităților și propunerea de soluții pentru atingerea obiectivelor echipei; Raportarea către Management și /sau client. Beneficii: Beneficii : - Formare la nivelul companiei si internaţional ; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Căutăm un Team leader care să completeze echipa de Contabilitate de la sediul nostru din Chișinău. Pentru a reuși în această misiune este nevoie de: Limba franceză nivel conversațional (B1-B2); Minim 3 ani experiență în domeniul Contabil; Reale calități de team leader – experiență de 1 an în coordonarea și animarea unei echipe (reprezintă un avantaj); Experiență în relationarea cu clienți străini (ideal cu nativi francezi) – reprezintă un avantaj major; Foarte bune abilități de organizare și prioritizare a task-urilor; Spirit de echipă, curiozitate, asertivitate, flexibilitate în gândire și adaptabilitate la situații noi și neprevăzute; Atenție la detalii, exigență și consecvență; Fire echilibrată, diplomație și tact în abordare; Cunoștințe bune de utilizarea programelor informatice de contabilitate (cunoașterea programului SAP reprezintă un avantaj).

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai