Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati : - Coordoneaza o echipa de 4-5 asistenti contabili; - Organizeaza si monitorizeaza activitatea zilnica a echipei, asigura obiectivele cantitative si calitative fixate; - Transmite catre colaboratori/manageri ierarhici rapoartele de activitate zilnica, saptamanala, lunara a echipei si semnaleaza eventuale intarzieri si probleme identificate; - Este implicat/a in procesul de evaluare al membrilor echipei; - Motiveaza echipa si creeaza o atmosfera placuta la locul de munca; - Raspunde de respectarea normelor legale privind secretul si confidentialitatea datelor si informaţiilor; - Se asigura de respectarea procedurilor si a strategiilor stabilite. Beneficii: Beneficii : - Formare la nivelul companiei si internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial si mediu de lucru atractive.

Cerinte

Iubiţi limba franceză, comunicaţi la nivel avansat și vă treziţi uneori gândind cu voce tare « en français ». Sunteţi descurcareţ(ă), autonom(ă), entuziast(ă) deci …sunteţi persoana perfectă și vă aşteptăm în echipa de Contabilitate la sediul nostru din Bucuresti. - Studii superioare finalizate (minimum lucrare de licenta); De preferat – studii in domeniul financiar-contabil; - Experienta de minimum 1 an in contabilitate (cunostinte solide de contabilitate) - Un nivel avansat de limba franceza atat in scris cat si citit ( nivel minimum B2) - Experienta in people management poate reprezenta un avantaj (dar nu este obligatorie); - Bune abilitati de comunicare orala si scrisa in limbile romana si franceza si orientare catre client; - Capacitati de analiza si sinteza; - Flexibilitate, organizare si management al timpului; - Operare MS Office(Word, Excel, Powerpoint) - nivel mediu;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai