Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Implementarea strategiei de recrutare ; - Coordonarea recrutorilor de la sediul nostru din Bucuresti; - Recrutarea, training-ul noilor membri ai echipei si motivarea acestora; - Evaluarea membrilor echipei; - Delegarea sarcinilor si monitorizarea procesului de atingere a targetelor/obiectivelor recrutorilor; - Raportarea rezultatelor catre managerul departamentului de recrutare si catre top management-ul companiei ; - Participarea periodica la sedintele organizate de catre comitelele de conducere din cadrul companiei ; - Managementul performanței: coaching pe procese de recrutare; Beneficii: Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii: - Training inițial și periodic specific activității desfășurate; - Feed-back și coaching din partea responsabililor direcți; - Oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;

Cerinte

Candidatul ideal: - Minimum 2-3 ani experienta in coordonare de echipe ( reprezinta un avantaj experienta in coordonarea unei echipe de recrutare); - Experienta in lucrul pe baza de obiective / targete si raportarea rezultatelor catre managementul companiei; - Capacitatea de a te adapta la situaţii noi, neprevăzute ; - Cunoaşterea de instrumente PC: Excel, Word , Internet ; - Cunoaşterea limbii engleze la un nivel avansat atat in scris cat si conversational (nivel minimum B2) ; - Poate reprezenta un avantaj cunoasterea limbii franceze la un nivel mediu-avansat;

1 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai