Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Responsabil tehnic in cadrul companiei pentru produsele GPL aflate in gama de vanzare; - Asigura suport tehnic unitatilor de service partenere privind sistemele GPL comercializate; - Identifica potentiali clienti in vederea colaborarii; - Deplasari in tara aproximativ 50% din timpul de lucru. Beneficii: - Mediu de lucru intr-o echipa tanara si dinamica; - Participari la sesiuni periodice de training, interne si externe; - Salariu fix + bonusuri pentru atingerea performantei.

Cerinte

Cautam un specialist tehnic cu experienta in domeniul auto. - Cunoscator al sistemelor mecanice si electronice ale vehiculelor; - Experienta mecanic /electrician auto min. 2 ani (experienta instalatii GPL este un avantaj puternic); - Cunostinte tehnice ( electrica/ electronica/software), spirit comercial; - Abilitati de comunicare; - Carnet de conducere cat. B; - Limba engleza nivel conversational este un plus.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai