Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Experienta indelungata in domeniul vopsitoriei auto - Corectitudine si disciplina - Fara cazier - Disponibilitatea de a calatori frecvent in tara si periodic in strainatate - Absolvent liceu - Permis conducere cat B - Cunostinte operare PC- Office - Responabilitate, seriozitate, perseverenta,toate la nivel impecabil - Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj - Salariu foarte atragator - Autoturism de serviciu - Telefon - Laptop - Instructaje periodice in strainatate - Mediu de lucru exceptional - O oportunitate unica , o schimbare majora in viata si un loc de munca invidiat

Cerinte

- Prezentare si instalare sisteme de vopsire - Asistenta tehnica si spriiin permanent pentru clientii companiei - Orientare profesionala si umana in serviciul angajatorului si al clientilor - Implementare , perfectionare si instruire tehnica de vopsitorie pentru clientii companiei - Demonstratii teoretice si practice de vopsitorie la clientii companiei - Promovare si sustinere tehnica de produse vopsitorie la clientii companiei

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja