Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta cu 8000 de angajati si 80 de filiale din Germania, se cauta 5 Tehnicieni instalatii electrice. Conditii salariale: 1245 Euro/luna Net Nr. ore lucratoare: 8 ore/zi - 40 ore/saptamana Program de lucru: 06:50 – 15:50 Responsabilitati: Intretinerea si revizia construcției cailor ferate Lucrari de cablare pentru vagoanele cu etaj conform planurilor (sisteme de usi, aparate foto, difuzoare, display-uri etc.) Recunoaste si eliminarea cauzelor de tulburare Testarea cu inregistrare de audit Constructii conform standardelor Cooperarea la emiterea documenelor de revizie si a documentelor tehnice Intretinerea, efectuarea de service tehnic, revizia, examinarea si construirea de facilitati electronice Executia de service si inspectie in conformitate cu listele de verificare fara instructiuni specifice suplimentare Executia lucrarilor de ajustare (legate de tehnologia ICA si BMS)

Cerinte

Experienta de 2-3 ani pe o pozitie similara Cunoasterea limbii germane la un nivel conversational Detinerea unei diplome in domeniu (Tehnician mecatronic sau electrician -sunt valabile si certificari de la traininguri) Alte informatii: - exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare (orele suplimentare sunt platite cu + 25%) - transportul local (de la locul de cazare la locul de munca) asigurat de angajator - max 0,30 €/km - Germana - nivel conversational

5 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja