Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

S.C. Porta Brand B&M S.R.L cauta urgent Tehnician IT din Bucuresti sau Ilfov, pentru locatia din Strada Linia de centura nr.2, Stefanestii de Jos, Ilfov (pe soseaua de centura). Task-uri de baza, fara sa fie necesara experienta anterioara, cum ar fi adaugare de produse pe site, urmarire camere video, schimbat cartuse imprimanta etc. Adica nu avem nevoie de un "hacker", dar nu putem lua pe cineva care nici nu stie sa scrie la tastatura. Cerinte minime: sa stii sa utilizezi un calculatorul (sa stii sa scrii la tastatura, sa stii sa folosesti mouse-ul, sa stii ce-i aia "Desktop", "Taskbar", "Browser", "Tab" etc.). De preferat, dar nu absolut necesare: o minima experienta in HTML, CSS, PHP, MySQL, CMS-uri, Wordpress, Joomla, administrare website, suport si mentenanta IT. Salariu 1200 RON + bonuri de masa INITIAL, apoi se creste in functie de performante. Se poate marire de salariu chiar si dupa 2 luni, cu conditia ca aportul tau pentru firma sa se faca simtit si sa rezonezi in mod pozitiv cu atmosfera de la birou. Program de lucru: L-V: 8:30 - 17:30 Se ofera transport cu masina firmei de la puncte de legatura cu mijloacele de transport in comun (nu e un loc fix, stabilim cum e mai bine pentru toata lumea), ulterior in functie de cum decurge colaborarea ar putea fi posibil si autoturism de serviciu. Trimiteti CV

Cerinte

-Studii medii/superioare -Utilizarea calculatorului -Experienta in HTML, CSS, PHP -Administrare website -Suport tehnic si mentenanta IT

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai