Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Daca esti pasionat in domeniul electronic, electric , IT, telecomunicatii sau sisteme de securitate societatea noastra iti ofera posibilitatea de a lucra cu echipamente si cele mai noi tehnologii. Experienta in domeniu poate reprezenta un avantaj, dar nu esti o cerinta obligatorie. Cautam o persoana care are: - experienta in lucru cu echipamente electronice - notiuni de baza in lucrul cu instalatii de alimentare cu energie electrica - spirit de echipa - perseverenta - permisul de conducere Cat B - constituie un avantaj

Cerinte

- participa la sedintele de organizare a lucrarii - efectueaza necesarul de materiale pt lucrare - instaleaza trasee de cabluri pentru sistemele in lucru - verifica continuitatea traseelor si le eticheteaza - intocmeste consumul zilnic de materiale/ echipamente - instalateaza si configureaza elementele sistemului SE OFERA: - mediu de lucru dinamic si placut intr-o echipa tanara - salariu atractiv - implicarea in proiecte de mari dimensiuni - posibilitatea de a lucru si a va dezvolta in cadrul unei companii in continua ascensiune, intr-un mediu de lucru profesionist , cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua - se ofera masina de serviciu, telefon mobil si laptop

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai