Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unei persoane dinamice și pasionată de tehnologie pentru a se alătura echipei de IT la sediul nostru din București. Misiune: În calitate de Tehnician Suport Cognos în Veo, principalele tale responsabilităţi vor fi: - Tratarea solicitărilor Help Desk (nivel 1), oferind servicii de suport tehnic; - Utilizarea aplicaţiei Service Desk; - Propunerea de îmbunătăţiri ale funcţionalităţii aplicaţiilor. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - Studii superioare finalizate, preferabil profil IT; - Cunoașterea limbii franceze nivel conversaţional; - Competenţe în gestiunea bazelor de date relaţionare (SQL); - Capacitatea de a lucra autonom, fără îndrumare permanentă; - Disponibilitate pentru deplasări în Franţa.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja