Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Sunteţi: Femeie/bărbat. Calculatoarele și tehnologia nu mai reprezintă un secret, aveti cunostinţe solide de SAP și o experienţă de 1-2 ani în utilizarea programului. Iubiţi limba franceză, comunicaţi la nivel avansat și vă treziţi uneori gândind cu voce tare « en français ». Iubiţi Franţa și sunteţi dispus(ă) la formări la nivel internaţional. Reactivitatea vă defineste, puteţi urmări mai multe task-uri în acelasi timp cu aceeasi rigoare și supleţe. Sunteţi organizat(ă), răbdator(re), și știţi să prioritizati. Sunteţi simpatic(ă) …(este și mai bine). Sunteţi descurcareţ(ă), autonom(ă), entuziast(ă) deci …sunteţi persoana perfectă și vă asteptăm în echipa de Suport Tehnic la sediul nostru din București.

Cerinte

În calitate de Tehnician Suport SAP trebuie să: - Asiguri suport și consultanță tehnică (prin telefon sau mail) utilizatorilor SAP din cadrul companiei - Semnalezi problemele de proiectare a aplicaṭiei - Gestionezi aplicatii dedicate activitatii de support (helpdesk) - Controlezi zilnic logările utilizatorilor SAP. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja