Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

În calitate de Tehnician Suport SAP trebuie să: -Asiguri suport și consultantă tehnică (prin telefon sau mail) utilizatorilor SAP din cadrul companiei -Înregistrezi incidentele, precum și soluțiile identificate în aplicația de gestiune a tichetelor primite -Semnalezi problemele de proiectare a aplicaṭiei -Controlezi zilnic logările utilizatorilor SAP.

Cerinte

Candidatul ideal Sunteți în căutarea unei noi provocări profesionale? Calculatoarele și tehnologia nu mai reprezintă un secret? Aveți cunoștințe de SAP și o experientă de minim 1 an în utilizarea programului? Iubiți limba franceză, comunicați la nivel avansat și vă treziți uneori gândind cu voce tare «en français»? Iubiți Franța și sunteți dispus(ă) la formări la nivel internațional? Reactivitatea vă definește, puteți urmări mai multe tichete în același timp cu aceeași rigoare și suplețe? Sunteți riguros(ă), organizat(ă), răbdator(re), și știți să prioritizați. Sunteți descurcăreț(ă), autonom(ă), entuziast(ă)? Așadar…sunteți persoană perfectă și vă așteptăm în echipă de Suport SAP la sediul nostru din București.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai