Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PRO CONECT , unul dintre cei mai importanti parteneri in instalatii de telecomunicatii din tara angajeaza TEHNICIAN TELECOMUNICATII SI JONCTOR FIBRA OPTICA ; Descrierea jobului: • realizeaza operatiunile necesare instalarii retelei de fibra optica si radio: jonctare cabluri fibra optica, instalare echipamente radio • asigura intretinerea retelei de fibra optica prin activitati specifice de control, masurare si diagnosticare a functionarii retelei; • efectueaza deplasari in regiune in vederea realizarii lucrarilor de instalare, intretinere si modernizare a retelei de fibra optica si radio. • posibilitatea cresterii profesionale intr- un mediu de profesionisti;

Cerinte

Cerinte; Studii tehnice medii - constituie avantaj Cunostinte de retelistica; Carnet de conducere categoria B; Atentie la detalii si capacitate de a lucra in conditii de stres; Responsabil; Spirit de echipa. Experienta in domeniu constituie avantaj. Beneficii Oferite : Salariul se discuta la interviu. PRO CONECT este unul dintre cei mai importanti parteneri in instalatii de telecomunicatii din tara. Societatea deruleaza proiecte in instalari , constructii retele , mentenanta pentru clienti renumiti ca : UPC , Vodafone , Romtelecom , Deutsche Telecom , Rds , Huawei

30 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja