Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TENCUITORI in Franta. Recrutam pentru o renumita companie din Franta o echipa de 5 tencuitori, ce vor avea urmatoarele responsabilitati: -pregatirea sculelor si a materialelor de lucru; -prepararea ipsosului; -citeste planul si localizeaza frontul de lucru; -confectioneaza sabloane pentru finisarea suprafetelor drepte sau curbe; -executa finisaje la tavane si pereti; -executa tencuiala cu ipsos pe diferite suprafete: tavane curbe, bolti, cupole, stalpi rotunzi; -verifica corectitudinea lucrarilor executate. Beneficii: -salarizarea bruta de 1500 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; -calificare de tencuitor; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu; -permis de conducere categoria B; -persoane autonome.

5 pozitii disponibile 32 persoane au aplicat deja