Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va cautati un job bun la o companie de anvergura? Ambitia va caracterizeaza si va doriti un job cu standarde inalte, intr-un mediu constructiv si sub indrumarea unor profesionisti? In functie de pregatirea dumneavoastra profesionala, daca doriti sa lucrati in birou ca personal TESA sau pe santier ca muncitor calificat, aceasta oportunitate este de fructificat. Una din companiile mari din domeniul constructiilor cauta atat muncitori calificati -dulgheri, fierari betonisti, zidari, zugravi, macaragii etc- cat si personal TESA precum ingineri constructori, ingineri de instalatii (electrice, sanitare-termice etc.), maistrii in constructii, gestionari etc., cu totul peste 100 de posturi ce va asteapta a fi ocupate. Joburile de muncitori calificati sunt clasice iar activitatea se desfasoara numai pe santierele din Bucuresti. Programul este full-time si va da posibilitatea de a va orienta si pentru ore suplimentare, dupa cum optati dumneavoastra, implicand si castiguri pe masura. Salarizarea deosebita, bonurile de masa, locatiile accesibile cat si alte avantaje oferite de angajator sunt argumente ce fac aceste joburi foarte atractive. In privinta personalului de birou, toate aceste persoane vor lucra intr-un program full-time la sediul companiei cat si pe santier si se vor bucura in plus fata de pachetul salarial deosebit de stimulativ si de alte facilitati precum telefon si computer de serviciu (in functie de tipul jobului). Mediul business de lucru reprezinta un atu deosebit ce nu trebuie neglijat, dar mai important este modul in care veti fi apreciat si rasplatit pentru activitatea pe care o veti presta.

Cerinte

Dorim candidati seriosi, disciplinati, persoane dornice de stabilitate, oameni ce se asteapta sa atinga mari satisfactii profesionale in cadrul unei companii deosebite ce le ofera conditii pe masura.

100 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja