Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un tinichigiu auto pasionat de meserie si dornic de la lucra in Franta pe perioada lunga. * Se lucreaza la autoturisme, autocare, camioane si tiruri. Responsabilitati : * Pregatirea suprafetelor de lucru: ponsare, chituire, polisare; * Prepararea vopselelor cu ajutorul programelor informatice; * Aplicarea diferitelor materiale pentru caroserie. Beneficii: * Salarizare bruta de 1800 euro/luna; * Cazarea si transportul sunt asigurate; * Contract de munca pe perioada indelungata; * Acumularea experientei profesionale in strainatate.

Cerinte

* Experienta minima de 5 ani ; * Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational ; * Permis de conducere categoria B ; * Persoana meticuloasa, serioasa si responsabila. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja