Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se ofera: -Pachet salarial atractiv plus bonusuri in functie de performanta(salarizare saptamanala) -Contract -Asigurare trasportului in mod gratuiut de la aeroport la locatie -Cazare -Sprijin in deschidderea de cont bancar -Itocmirea tutuor actelor necesare pentru a lucra in UK -Suport pe toata periaoda contractuala

Cerinte

-Pentru TINICHIGIU AUTO -Experienta minim de 3 ani, limba engleza nivel conversational, experienta in chituit si slefuit, sudura MIG-MAG, experienta JIG -Pentru VOPSITOR AUTO- experienta in prepararea, mixarea si aplicarea vopselei pe baza de apa(PPG,DUPONT,STANDOX) -Pentru MECANIC AUTO- experienta minim 3 ani, schimbat ulei, filtre, intretinere instalatie AC, inlocuit placute si discuri de frante, inlocuiri ambreiaj ,reparatii-inlocuiri cutii de viteza, etc. .

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja