Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati post: - Executarea reparatiilor de tinichigerie, de reparatii si intretinere autovehicule - Identificarea exacta a partii vehiculului care necesita reparatii sau inlocuire - Evaluarea gradului de uzura a caroseriei - Executarea lucrarilor de reconditionare de repere - Executarea lucrarilor de sudura pentru repelele nedemontabile - Inlocuirea geamurilor fixe ale caroseriei - Inlocuirea reperelor demontabile - Readucerea caroseriei la parametrii dimensionali normali - Verificarea, intretinerea si repararea sistemelor de actionare, inchidere si blocare

Cerinte

Cerinte - Studiile tehnice de specialitate sunt obligatorii - Experienta obligatorie de min 5 ani pe o pozitie similara - Cunostinte de limba franceza la nivel conversational (B1) - Initiativă și flexibilitate - Bune cunoștințe de specialitate și bune abilități de comunicare - permis B Oferta : Nu se percepe comision la angajare !! - contract legal de munca - plata corecta si la timp - in cazul detasarii, cazarea si cheltuielile aferente asigurate de angajator; - transportul asigurat de angajator, la plecarea si revenirea din misiune Asteptam sa ne transmiteti CV-ul dvs plus o poza de-a dvs la adresa de email

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja