Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru Franta, 1 tinichigiu carosier auto vehicule categoria A, B si C cu experienta in domeniu. Responsabilitatile sunt: - evaluarea gradului de uzura a caroseriei; - stabilirea solutiilor de remediere; - stabilirea metodelor de reconditionare: la rece, cu suruburi, nituire sau lipire; - executarea lucrarilor de sudura Mig Mag si semiautomata pentru reperele nedemontabile; - readucerea caroseriei la parametrii dimensionali normali; - executarea lucrarilor de vopsire. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului de munca in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta relevanta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - permis de conducere categoria B; - persoana autonoma.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja