Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Tip contract : permanent Cazarea: pusă la dispozitie de angajator dar plătită de angajat (în jur de 80 – 90 £/săpt, în funcție de zonă) Transport: organizat și plătit de angajat Salariul : 10 – 12 £ brut/oră, salariu de început Concediu de odihnă: 28 zile/an Sărbători legale: conform legislației muncii Program : - 40 – 60 ore/săptămână, cu posibilitatea de ore suplimentare; Descriere job : efectuarea lucrărilor de reparații tinichigerie, vopsitorie în domeniul auto.

Cerinte

- 5 ani de experință în domeniu; - Engleză la nivel conversațional; - Cunoștinte de reparare ( îndreptare, tăiere, sudare, lipire ) elemente caroserii, montaj piese caroserii ( aripi, parbrize, etc. ); - Deținător permis conducere categoria B; - Persoană conștiincioasă, muncitoare, cu inițiativă și standarde ridicate; - Deținere pașaport.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai