Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TINICHIGIU VOPSITOR care va lucra intr-un sevice de reparatii auto din Belgia. Acesta va avea de indeplinit urmatoarele sarcini: -executarea lucrarilor de retusare a suprafetelor vopsite; -pregatirea caroseriei in vederea vopsirii; -pregatirea materialelor necesare vopsirii; -aplicarea tratamentelor speciale pentru caroserii; -taierea materialului dupa tipare; -utilizarea masinilor specializate pentru prelucrarea foliilor de tabla; -imbinarea componentelor de caroserie prin sudare. Beneficii: - salariu 1550 euro/luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitatea unei colaborari pe termen lung. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel mediu; -experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate (reprezinta un avantaj); -cunostinte de citire a planurilor tehnice; -capacitate de lucru in echipa; -atentie la detalii; -disponibilitate imediata.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja