Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 3 tractoristi / muncitori polivalenti in agricultura, pentru Franta. Veti lucra pe tractor agricol 200 CV, cu remorca. Veti transporta legumele de pe teren catre depozit. Remorca va fi incarcata cu elevatorul. Cand va fi necesar trebuie sa ajutati la sortarea, incarcarea si descarcarea legumelor. Beneficii: Salarizarea poate ajunge pana la 2000 euro/luna brut. Cazarea este oferita Gratuit de catre compania franceza. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Poate fi o colaborare de lunga durata in perioadele de sezon.

Cerinte

Experienta in acest domeniu este obligatorie. Trebuie sa aveti permis de conducere pentru categoriile B si C. Pentru a putea comunica cu seful de echipa trebuie sa cunoasteti limba franceza sau engleza la nivel conversational. Avem nevoie de persoane responsabile, harnice si autonome.

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja