Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- separarea grupelor musculare sau a diverselor piese comandate. Beneficii : - Tichete de masă ; - Acordarea unui bonus in produse ; - Transport asigurat. Alte informații: - Program de lucru de luni pană vineri. Orele suplimentare se fac doar atunci când este nevoie. - Se acordă echipament de lucru complet care se igienizeaza in cadrul societatii.

Cerinte

- Experiență profesională într-un post similar de 2 ani; - Atestat de tranșator; - Bune cunoștințe referitoare la carcasele speciilor de animale : bovine, porcine și ovine; - Bune cunoștințe ale structurii musculaturii ce constituie carcasele bovinelor, porcinelor și ovinelor; - Executarea foarte bună a separării grupelor musculare sau a diverselor piese comandate; - Cunostințe referitoare la diferite calităti de carne; - Persoană nefumatoare; - Stil de lucru organizat.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai