Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de TREZORIER , principalele tale responsabilităţi vor fi: - Menţinerea relaţiilor cu clienţii şi cu băncile; - Completarea şi verificarea ordinelor de plată şi operare zilnică în programele de plăti electronice (MultiCash) a plăţilor în lei şi în valută către beneficiari; - Administrarea bazelor de date a scadenţelor datoriilor (furnizori, utilităţi, leasing etc); - Completarea instrumentelor bancare pentru beneficiarii societăţii, administrarea bazelor de date pe scadenţe a instrumentelor bancare emise de către societate; - Gestiunea recuperării creanţelor; - Obţine şi echilibrează soldurilor zilnice din bănci. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Oportunităṭi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - Experienţă minim 2-3 ani pe un post similar; - Cunoştinţe foarte bune de limba franceză (minim nivel B2); - Absolvent studii superioare economice; - Cunoştinţe de trezorerie/contabilitate-fiscalitate; - Abilităţi analitice excelente, atenţie la detalii; - Foarte bune cunoştinţe de MS Office, Excel – funcţii + PowerPoint (prezentări)

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja