Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam SOFERI PROFESIONISTI! DOCUMENTE NECESARE PENTRU INSCRIERE: - CV limba engleza sau romana; - 1 Fotografie tip pasaport; - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office; - Copie pasaport / Copie C.I; - Copie ultima diploma de studii; - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”; - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”; - Copie carnet de munca (daca ati avut intocmit); - Copie acte de calificare (daca aveti); - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii; - Copii de pe: Permis de conducere, Cartea de conducător auto, ADR; - Certificate de orice fel.

Cerinte

- Carnet de conducere categoriile CE; - Certificat ADR; - Card de conducator; - Card de calificare a conducatorului; - Experienta in conducerea camioanelor de mare tonaj in Comunitatea Europeana; - Capabil sa incarce si sa descarce; - Capabil sa conduca fara avarii; - Capabil sa se descurce in trafic pentru a ajunge la destinatie; - Flexibil si respectuos cu cei din trafic; - Capabil sa transporte toate tipurile de bunuri si remorci; - Cunostinte avansate de regulile de circulatie; - Capabil sa inteleaga o conversatie in limba Engleza si sa vorbeasca in propozitii simple; - Cunostintele de limba Germana sau Franceza prezinta avantaj. BENEFICII OFERITE: - Salariu intre 1471 Euro/luna - 1800 Euro/luna; - Costul biletului de avion, pentru sustinerea testului, este platit de catre candidat, insa daca candidatul trece de acest test, primeste un BONUS de 100 EURO din partea companiei! - Programul de lucru - cel agreat de UE; - Costurile de transport, acoperite de candidat; - Camioanele se vor schimba mereu, dar compania va incerca sa va mentina pe aceleasi rute cu aceeasi colegi; - Compania pune la dispozitie apartamente, complet utilate in diferite tari; - Apartamentele sunt dotate cu bucatarie, baie, masini de spalat si conexiune internet ( WI-FI ). COSTURI: 1) 550 RON - Tariful de inscriere si procesare dosar; 2) Tarif de mediere - GRATUIT; 3) Biletul de avion; 4) Bani de buzunar pana la primul salariu. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

30 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja