Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

T&S Flexwerk este în cautare de persoane motivate, responsabile si flexibile care sa se alature echipei noastre. Candidatul ideal: - vorbeste limba engleza la nivel conversational - este capabil sa lucreze eficient atat individual, cat si in echipa - demonstreaza viteza si atentie la detalii - flexibilitate, rezistenta fizica Experienta anterioara in pepiniere, sere, picking, ambalare, expeditie sau productie reprezinta un avantaj. Posesia permisului de conducere categoria B constituie un avantaj personal.

Cerinte

Se ofera: - contract de munca full-time - avans saptamanal Organizam cazarea, transportul, asigurarea medicala obligatorie. Nu percepem comisioane sau taxe pentru serviciile de recrutare si selectie si nici pentru prelucrarea si inregistrarea dosarului de angajat. Documente necesare inregistrarii dosarului: ·Carte Identitate ·carnet conducere (optional) ·cont bancar euro

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja