Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam cel mai bun Tubulator industrial pentru o misiune in Franta. Responsabilitatile postului sunt urmatoarele: prepararea, montarea, lipirea si ansamblarea tevilor; citirea si interpretarea planurilor izometrice; interpretarea si reproducerea exacta a cotelor de tubulatura din plan; executarea lucrarior de asezare la cumpana, pozitionare tuburi si tevi; efectuarea canalului de retea. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1700 euro/luna. Cazarea in suma de 450 de euro este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat.

Cerinte

Experienta de lucru in tubulatura PVC, plastic, otel si polietilena este obligatorie. Calificare in domeniu este un aspect important. Cunoasterea limbii franceze la nivel mediu este un real avantaj pentru ca se lucreaza in echipa de francezi.. Permis de conducere categoria B. Seriozitate si dorinta de munca.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja