Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza doi TUBULATORI INDUSTRIALI ce vor avea urmatoarele responsabilitati: - prepararea, montajul, lipirea si ansamblarea tevilor; - citirea si interpretarea planurilor izometrice; - interpretarea si reproducerea exacta a cotelor de tubulatura din plan; - executarea lucrarior de asezare la plan, la cumpana, pozitionare tuburi si tevi; - efectuarea canalului de retea. Beneficii: - salarizarea de 1800 euro/luna brut; - posibilitatea efectuarii de ore suplimentare remunerate; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posbilitatea prelungirii contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- experienta de lucru in tubulatura PVC, plastic, otel si polietirena; - calificare in domeniu; - cunoasterea limbii franceze la nivel avansat; - permis de conducere categoria B; - seriozitate si dorinta de munca.

2 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja