Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TUBULATORI INDUSTRIALI in Franta. Recrutam pentru o importanta companie din Franta 2 Tubulatori industriali, ce vor executa urmatoarele lucrari: -pregatirea suprafetelor si a materialelor de lucru; -asamblarea si montarea tronsoanelor de tubulatura din rasina epoxidica; -efectuarea lucrarilor pe baza planului izometric. Beneficii: -salarizarea de 1600 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta pe montaj tubulatura industriala; -calificare in domeniu; -cunostinte de citire planuri izometrice; -experienta de lucru cu tubulatura din otel, PVC, plastic; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu spre avansat; -permis de conducere categoria B.

2 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja