Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam tubulatori industriali cu experienta pentru un client din Franta, producator de tevi: -confectionarea dupa plan a tevilor si a tubulaturii pentru diverse santiere; -filetarea, indoirea si verificarea etanseitatii tevilor; -pregatirea tevilor care urmeaza sa fie montate; -decuparea elementelor si aducerea lor la forma necesara prin pliere, curbare, taiere; -montarea elementelor de imbinare: coturi, flanse, vane de bransament si montaj de robineti, clapete. Beneficii: -salarizare atractiva: 2000 euro/ luna brut; -cazare si transport asigurat; -posibilitatea prelungirii contractului.

Cerinte

-experienta in domeniu de minim cinci ani este obligatorie; -candidatii trebuie sa cunoasca citirea si interpretarea sistemelor de schite izometrice; -cunoasterea limbii franceze la nivel mediu- avansat; -cunostinte in taierea tevilor, sanfrenarea si pregatirea pentru sudura conform schitei; -cunostinte privind procedurile de lucru cu aparatele pentru sudura TIG, MIG; -cunoasterea utilajelor de lucru: masina de fasonat, masina de gaurit, masina de pliat, echipamente hidraulice; -permis de conducere categoria B; -seriozitate si dorinta de munca.

2 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja