Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ai experienţă în domeniul construcţiilor? Vrei să lucrezi in străinătate pentru un salariu atractiv? Pentru o companie importantă din Belgia suntem în căutare de muncitori cu experienţă în construcţii, având ca principală responsabilitate turnarea şi nivelarea şapei. Responsabilitati: - turnarea şapei în conformitate cu standardele Belgiene - plasarea izolaţiilor in colţuri şi a armăturii - nivelarea suprafeţei folosind unelte manuale - polizarea podelelor - executarea lucrării n conformitate cu planul tehnic - prepararea şapei - experienţă de lucru în Belgia reprezintă un avantaj

Cerinte

- cunoaşterea limbii engleze sau germane la nivel conversaţional; - abilitatea de a interpreta planul tehnic; - experienţă recentă de 5 ani pe o poziţie similară pe şantier. Alte Informatii: - cazarea este asigurată de către angajator în schimbul sumei de 65 euro / săptămână. - transportul este decontat de către angajator, până în suma de 125 euro.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja