Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam URGENT pentru un client important din Franta 5 persoane responsabile de taierea viei, disponibile sa plece inainte de sarbatori. Dimensiunile vitei de vie sunt de 1-1,3 m. Tehnica folosita se numeste GUYOT DUBLU. Dr. Guyot a elaborat aceasta metoda in Franta, motiv pentru care este cunoscuta si sub denumirea de 'taierea Dr. Guyot'. BENEFICII Salarizare este de 1500 euro brut/luna, transportul si cazarea sunt asigurate, posibilitatea de a lucra in strainatate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Suntem in cautare de persoane serioase si muncitoare cu permis de conducere categoria B. Este necesara experienta de minimum 3 ani in domeniul taierii de vie si cunoscatori ai metodei de taiere Guyot dublu(2lateti). Limba franceza la nivel avansat reprezinta un avantaj.

5 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja