Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Chaplin Solutions SRL angajeaza ingrijitorI de vita de vie pentru un client din Franta. Plecarile sunt rapide. Nu se percepe niciun comision! Minim 1 an experienta in domeniul viticol *Conditie fizica foarte buna *Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj; *Permis B constituie un avantaj; *Cunostinte operare tractor cu/fara remorca; *Disponibilitate pentru plecare rapida

Cerinte

Minim 1 an experienta in domeniul viticol *Conditie fizica foarte buna *Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj; *Permis B constituie un avantaj; *Cunostinte operare tractor cu/fara remorca; *Disponibilitate pentru plecare rapida Responsabilitati: *Taiere si curatare vita de vie conform regulilor de intretinere vita de vie *Identificarea bolilor specifice vitei si semnalarea acestora superiorului *Respectarea normelor si a programului de munca Beneficii: *Salariu atractiv pentru 39 h/saptamana; * Posibilitatea de a efectua ore suplimentare; *Cazare asigurata; * Transport asigurat; *Contract de munca in Romania;

6 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai