Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Tamplar in constructii Locul de munca: Herve Descrierea postului: • Montarea usilor, ferestrelor, scarilor si parchetului din lemn. • Demontarea usilor si ferestrelor vechi. • Munca cu desenul tehnic. Oferim: • Salariu atractiv. • Munca pe o perioada lunga de timp. • Cazarea gratuita si asigurare medicala. • Posibilitatea achitarii avansului in prima luna de angajare. • Consultanta de la distanta pe toata durata proiectului. • Returnarea cheltuielilor de amortizarea si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca. • Haine si utilaj de munca. • Ajutor in organizarea plecarii spre Belgia. Informatii aditionale: • Data inceperii: cat mai curand posibil!

Cerinte

Cerinte: • Minim 5 ani experineta de munca pe pozitie similara. • Cunoasterea limbii franceze la nivel comunicativ. • Abilitatea de a citi desene tehnice. • Disponibilitate. • Permis de conducere. • Automobil personal este un atu. Oferim: • Salariu atractiv- 10 euro net/h. • Munca pe o perioada lunga de timp. • Cazarea gratuita si asigurare medicala. • Posibilitatea achitarii avansului in prima luna de angajare. • Consultanta de la distanta pe toata durata proiectului. • Returnarea cheltuielilor de amortizarea si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca. • Haine si utilaj de munca. • Ajutor in organizarea plecarii spre Belgia. Informatii aditionale: • Data inceperii: cat mai curand posibil!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai