Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti un tamplar calificat si esti disponibil pentru plecare in Franta la sfarsitul lunii mai? Cautam un tamplar montator Al, Pvc, si lemn cu o experienta de cel putin 5 ani, atat in tara cat si in strainatate (Franta sau Belgia).Este necesara cunoasterea limbii franceze la nivel avansat si detinerea permisului categoria B, deoarece vei lucra direct cu francezi. Responsabilitatile tale sunt: - sa conduci masina cu tamplarie de la atelier la locul montajului; - sa demontezi tamplaria veche; - sa pregatesti materialele necesare montajului usilor si ferestrelor; - sa montezi usi si ferestre din pvc, al sau lemn. BENEFICII - salarizare bruta 1700 euro/persoana/luna; - cazare Gratuita pe toata durata misiunii; - transport asigurat la inceput si la sfarsit de misiune; - posibilitate prelungire contract in functie de performante.

Cerinte

- sa ai cunostiinte solide de montaj usi si ferestre PVC, Al si lemn, ; - sa stii sa citesti planuri tehnice; - sa muncesti eficient in echipa; - sa cunosti limba franceza la nivel avansat deoarece vei lucra direct cu francezi; - sa ai permis categoria B pentru a conduce camioneta de servici; - sa fii disponibil pentru deplasare in Franta.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja