Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Companie din Franta cauta tamplar naval,se va lucra pe mai multe santiere navele din Franta. Responsabilitati: -montare panouri prefabricate din Tek pe zone delimitate ale puntilor de pe pachebot.. -receptia panourilor si a structurilor prefabricate la bordul vasului -pregatirea suprafatei de lucru -colajul panourilor, ajustarea si aplicarea acestora cu sau fara folosirea unuor cutite speciale -finisarea si protectia lucrarilor Avantaje: -Cazare: asigurata si platita de catre angajator -Transport: asigurat si platit dus intors Romania – Franta -Unelte, echipament protectie: asigurate -Masa asigurata in primele 10 zile -Salariu lunar 1700 Euro net

Cerinte

-Limba Franceza la nivel comunicativ -Experienta recenta in domeniu minim 3 ani de zile -Diploma de tamplar – obligatoriu! -Limba Franceza la nivel comunicativ -Experienta recenta in domeniu minim 3 ani de zile -Diploma de tamplar – obligatoriu!

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai