Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Te-ai saturat de rutina zilelor de munca? Daca da, atunci esti asteptat sa faci parte din cea mai dinamica si profesionista echipa, in care imaginatia este cuvantul-cheie. Daca iti place sa construiesti si esti pasionat de tamplarie, asteptam sa ne trimiti CV-ul tau.

Cerinte

Ce va trebui sa faci? Este simplu! Respectand planul tehnic, vei asambla, dezasambla si te vei ocupa de intretinerea standurilor expozitionale din cadrul ROMEXPO. Te intrebi ce oferim? Pe langa instrumentele de lucru moderne, puse la dispozitie, care vor adauga un plus calitatii muncii depuse, se ofera salarizarea bruta de 2000 lei/persoana plus tichete de masa. Punctul de lucru se afla intr-o zona usor accesibila transportului in comun – Complexul Expozitional Romexpo. In baza contractului de munca, pe o perioada nedeterminata, concediul iti este platit conform legii si vei avea un program de 8 ore/zi.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja