Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Descrierea postului: • Munca intr-o companie ce se ocupa de realizarea proiectelor mari. • Plasarea si scoaterea usilor cat si ramelor pentru usi. • Efectuarea capriorii acoperisului, peretilor despartitori si tavanelor. • Efectuarea lucrarilor de reparatii si lucrari simple la masina. • Constructie structuri, adica a holsuruburilor, grinzilor si cadrelor.

Cerinte

Cerinte: • Minim 2 ani experineta de munca pe pozitie similara- cautam dulgher multilateral. • Cunoasterea limbii engleze la nivel comunicativ. • Abilitatea de a citi desene tehnice. • Disponibilitate. • Automobil personal este un atu. Oferim: • Salariu atractiv. • Remunerare achitata saptamanal. • Contract direct cu firma olandeza. • Munca pe o perioada lunga de timp. • Cazarea gratuita si asigurare medicala. Informatii aditionale: • Data inceperii: cat mai curand posibil!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai