Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam Tamplari cu experienta in prelucrarea obiectelor din lemn masiv. Locatia companiei este Tancabesti, Ilfov. Domeniul de activitate este industria lemnului - fabricarea si reconditionarea pieselor de mobilier. Avem nevoie de candidati capabili sa execute diverse operatiuni in procesul de fabricare. Lemnul in fabrica vine in forma bruta si trebuie prelucrat pana la finisaj, astfel incat sa se obtina produsul finit. Beneficii Salarizarea variaza intre 2900 si 3400 lei brut, in functie de experienta si indemanare. Transportul local este asigurat. Exista posibilitatea de relocare, pentru ca fabrica dispune de cazare. Programul de lucru este de luni pana vineri de la 7:00 la 17:00. Pentru a lua decizia de angajare este necesara o proba in atelier intr-un interval de 3-4 ore.

Cerinte

Experienta de cel putin 3 ani in productia pieselor de mobilier din lemn masiv este obligatorie. Calificarea de tamplar universal este esentiala. Capacitatea de lucru pe masini cu comanda numerica poate fi un avantaj. Permisul de conducere categoria B este un atu.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja